درباره ما


نی نی نازی

سایت فروشگاهی "نی نی نازی" اوائل سال 1400 راه اندازی شد و با اتکا به 15 سال تجربه فروشگاهی در تهران، انواع پوشاک و لوازم نوزاد و خردسال را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه مینماید.

اغلب محصولات ما از سوی تولیدکنندگانی تامین میشود که در زمینه پوشاک نوزاد و خردسال دارای سابقه و تخصص بوده و تحت برندهای شناخته شده ارائه میگردند.


ارزیابی و انتخاب

در میان تصاویر متنوع هر محصول، تصویری از جدول اندازه گیری قرار دارد که بطور دقیق، ابعاد را نشان میدهد... مناسبترین لباس فرزند خود را اندازه گیری کنید و هم اندازه آنرا در جدول انتخاب نمائید.

وزن هر کالا نیز در توضیحات درج شده که در مقایسه با وزن اقلام مشابه در منزل میتوانید ضخامت و کیفیت حدودی آنرا تخمین بزنید.

رنگها در فضای مجازی غالباً با رنگهای واقعی اندکی تفاوت دارند؛ اما خوشبختانه در اکثر موارد مشتریان رنگ سفارش خود را هنگام دریافت، زیباتر از آنچه در تصویر دیده اند ارزیابی میکنند. رنگ هر چه واقعی تر را میتوانید از تصویر بسیار نزدیک که به همین منظور از محصول گرفته شده مشاهده نمائید.


نحوه سفارش

پس از ثبت سفارش و درج آدرس و مشخصات، میتوانید نحوه پرداخت را بصورت "پرداخت الکترونیک از طریق کارت‌های عضو شتاب" و یا "پرداخت در محل" انتخاب نمائید.

سفارش شما حداکثر 2 روز پس از ثبت به اداره پست تحویل داده خواهد شد و بسته به بعد مسافت (از تهران) بین 1 تا 4 روز بعد بدست شما خواهد رسید.

کلیه مراحل ارسال بهمراه کد رهگیری پستی به شماره شما پیامک خواهد شد و شما میتوانید با استفاده از این کد، مراحل ارسال را در سایت اداره پست نیز پیگیری و مشاهده نمائید.

کلیه مرسولات تحت پوشش بیمه اداره پست بوده و ضمانت پرداخت خسارات احتمالی را دارا میباشد.


ضمانت بازگشت

چنانچه هنگام دریافت سفارش خود متوجه عیب و ایراد و یا اشتباهی شدید میتوانید تا 30 روز از زمان دریافت، آنرا شخصاً به آدرس فروشگاه (تهران) برگردانده و یا پست نمائید... فروشگاه در اسرع وقت سفارش شما را جایگزین کرده و یا (بسته به خواست مشتری) مبلغ آنرا عودت خواهد داد... دقت فرمائید که کالای برگشتی همچنان نو و استفاده نشده باشد... (کلیه هزینه های پستی بر عهده فروشگاه خواهد بود)

و چنانچه به هر دلیلی (بدون نیاز به ذکر) از خرید خود راضی نیستید نیز همچنان میتوانید آنرا شخصاً و یا بوسیلۀ پست ظرف مدت 30 روز به فروشگاه بازگردانده و ما به ازای آنرا بصورت کالا یا وجه دریافت نمائید... دقت فرمائید که کالای برگشتی نو و استفاده نشده باشد... (کلیه هزینه های پستی در اینصورت بر عهده مشتری خواهد بود)


آدرس فروشگاه: تهران، بالاتر از میدان نبوت (هفت حوض)، جنب پاساژ نبوت، پلاک 642

هر سوالی پیرامون کالای موجود در سایت را میتوانید با این شماره ها در میان بگذارید:

فروشگاه 77800027-021

مدیریت 09124224831